Wyszukiwarka pracy zdalnej

Zero spamu i fałszywych ofert

Praca zdalna i praca na pół etatu

Programowanie, projektowanie, tworzenie stron internetowych. Front-end. Zaplecze.

Wybierz metodę wyszukiwania i zarabiaj

Pracuj teraz
szybkie wyszukiwanie, automatyczne
  • setki wolnych stanowisk i zamówień w 5 minut
  • jakość wyników +4
  • dopasowanie zapytania 85%
  • nie wymaga konfiguracji
Monitorowanie wakatów
wyszukaj w 3-4 dni, półautomatycznie
  • konfiguracja zajmie kilka dni
  • dokładne oferty pracy i zamówienia
  • jakość wyników +5
  • zapytanie pasuje do 95%

Więcej o zadaniach i umiejętnościach

Programista (można wskazać konkretną specjalizację, np. programista webowy, programista i tak dalej). Rozwój i testowanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami projektu.
Udział w projektowaniu, wdrażaniu i testowaniu modułów oprogramowania.
Wsparcie i optymalizacja istniejącego kodu programu.
Praca w zespole programistów i współpraca z innymi członkami zespołu projektowego.
Rozwiązywanie problemów technicznych i zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania.
3. Wymagania:
Wykształcenie w zakresie technologii informatycznych, informatyki lub równoważne doświadczenie.
Znajomość języków programowania (np. Java, C++, Python, JavaScript itp.) w zależności od wymagań projektu.
Doświadczenie z różnymi technologiami i frameworkami.
Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.
Umiejętności pracy zespołowej i komunikacji.
4. Zalety:
Wskazanie dodatkowych umiejętności lub doświadczenia, które może być zaletą (np. doświadczenie w pracy z bazami danych, znajomość określonych frameworków, umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych itp.).
5. Warunki:
Opis warunków pracy, poziomu wynagrodzeń, świadczeń i innych polityk korporacyjnych. Należy pamiętać, że szczegółowe wymagania i obowiązki mogą się znacznie różnić w zależności od konkretnej firmy, projektu i etapu rozwoju.